UWAGA! OD 18 MAJA OBOWIAZUJE NOWY PLAN ON-LINE

07 grudnia 2019 18:50 | Aktualności

BIEGUSIEM DLA KUBUSIA

W sobotę 07 grudnia odbył się, na promenadzie zakrzewskiej, XXV Memoriał im. ks. dra Bolesława Domańskiego. Był to charytatywny bieg mikołajkowy, którego byliśmy, obok OSP, Fundacji Złotowianka, UG w Zakrzewie i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, współorganizatorem. Rozpoczął się on o 10.50. O 11.00 wyruszyły na trasę Krasnale, które miały do przebiegnięcia 100 metrów. Następnie swoje zmagania rozpoczęły dzieci klas I - III. Ich trasa liczyła 300 metrów. Następnie pobiegli uczniowie klas IV - VI, którzy do pokonania mieli odcinek liczący 400 metrów. Po nich wyruszyli ci, którzy uczęszczają do klas VII - VIII. Nasi najstarsi uczniowie mieli do pokonania 600 metrów. Po zmaganiach dziecięco - młodzieżowych nastąpiła ich dekoracja. Następnie pobiegli pozostali zawodnicy, których trasa liczyła około 5 kilometrów. Około godziny 14 nastąpiło podsumowanie. Należy powiedzieć, iż mimo niezbyt sprzyjającej pogody, uczestnicy dopisali.

BIEG DLA KUBUSIA