19 czerwca 2019 19:58 | Aktualności

WAKACJE CZAS POWITAĆ !

19 czerwca (środa) był ostatnim dniem roku szkolnego 2018/2019. Czekaliśmy na niego z utęsknieniem. Rozpoczęliśmy go od udziałuwe mszy św. Po której, ze sztandarami na czele, przeszliśmy do szkoły, by tam ostatecznie zakończyć, ten jakże trudny dla wszystkich ludzi związanych z oświatą, rok szkolny. Był on też specyficzny jeszcze z dwóch powodów. Po pierwsze - ostatni raz żegnaliśmy klasy gimnazjalne, po drugie - pierwszy raz żegnaliśmy klasy ósme. Apel kończący ten rok szkolny przebiegał standardowo, a więc głos zabrała pani dyrektor Arletta Tymińska. Wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z paskiem, a tym którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce (przynajmniej 5,0) i tym, którzy rozsławili naszą szkołę na niwie sportowej - stypendium Wójta. Pani dyrektor wręczyła również nagrodę specjalną za osiągnięcie najwyższej średniej w szkole. Otrzymała ją uczennica klasy VIa. Na uroczystości tej nastąpiła też zmiana warty pocztu sztandarowego, a przewodnicząca SU swą pałeczkę przekazała wiceprzewodniczącej. Zmiany te były konieczne ze względu na fakt, że uczniowie ci kończyli naukę w naszej szkole. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się, z wychowawcami, do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa oraz niektórzy z nich nagrody książkowe.

ZAKOŃCZENIE ROKU 2018/19