Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIII

Wychowawca

Ada Kotowicz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
09:50 - 10:35 język polski 115 Anna Szlaga
10:50 - 11:35 matematyka 12 Maria Jar
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 fizyka 120 Dominik Kaper
13:40 - 14:25 WOS 125 Alicja Macios
14:30 - 15:15 zespół wyrównawczy 120 Dominik Kaper

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
08:55 - 09:40 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 język polski 115 Anna Szlaga
10:50 - 11:35 język polski 115 Anna Szlaga
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 114 Bożena Zawadzka
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 biologia 111 Ada Kotowicz
10:50 - 11:35 fizyka 120 Dominik Kaper
11:50 - 12:35 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
12:45 - 13:30 informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. I 16h Olga Bermes
13:40 - 14:25 WDŻ Alina Groszczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 115 Anna Szlaga
08:55 - 09:40 religia 120 Beata Biesek
09:50 - 10:35 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
10:50 - 11:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar
13:40 - 14:25 WOS 125 Alicja Macios

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 115 Anna Szlaga
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 historia 125 Alicja Macios
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 111 Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
12:45 - 13:30 religia 123 Beata Biesek
13:40 - 14:25 edukacja dla bezpieczeństwa 117 Beata Westphal