Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIIb

Wychowawca

Piotr Buława

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 123 Arletta Tymińska
08:55 - 09:40 informatyka 01 Ireneusz Cierniak
09:50 - 10:35 geografia 114 Bożena Zawadzka
10:50 - 11:35 historia 125 Alicja Macios
11:50 - 12:35 język angielski 16h Olga Bermes
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 123 Arletta Tymińska
08:55 - 09:40 język polski 123 Arletta Tymińska
09:50 - 10:35 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 język niemiecki 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar
13:40 - 14:25 religia 120 Beata Biesek
14:30 - 15:15 zespół wyrównawczy 125 Alicja Macios

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 123 Arletta Tymińska
08:55 - 09:40 język angielski 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 fizyka 120 Dominik Kaper
10:50 - 11:35 biologia 111 Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 geografia 114 Bożena Zawadzka
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar
13:40 - 14:25 plastyka 108 Piotr Buława

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 123 Arletta Tymińska
08:55 - 09:40 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 religia 120 Beata Biesek
11:50 - 12:35 język niemiecki 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz
13:40 - 14:25 muzyka 14h Aurelia Brzezińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 111 Ada Kotowicz
08:55 - 09:40 historia 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 108 Piotr Buława
11:50 - 12:35 fizyka 120 Dominik Kaper
12:45 - 13:30 język angielski 16h Olga Bermes