Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIIa

Wychowawca

Marzena Marek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 120 Dominik Kaper
08:55 - 09:40 język angielski 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 geografia 114 Bożena Zawadzka
10:50 - 11:35 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar
13:40 - 14:25 muzyka 14h Aurelia Brzezińska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki 14h Aurelia Brzezińska
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 historia 125 Alicja Macios
11:50 - 12:35 biologia 111 Ada Kotowicz
12:45 - 13:30 informatyka 01 Ireneusz Cierniak
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 13 Marzena Marek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 16h Olga Bermes
08:55 - 09:40 religia 12a Beata Biesek
09:50 - 10:35 fizyka 120 Dominik Kaper
10:50 - 11:35 geografia 114 Bożena Zawadzka
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
13:40 - 14:25 zajęcia z wychowawcą 13 Marzena Marek
14:30 - 15:15 zespół wyrównawczy 110 Małgorzata Florek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język angielski 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 religia 120 Beata Biesek
11:50 - 12:35 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 111 Ada Kotowicz
08:55 - 09:40 język niemiecki 14h Aurelia Brzezińska
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 plastyka 119 Aurelia Brzezińska
13:40 - 14:25 chemia 111 Katarzyna Kołodziej