Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIb

Wychowawca

Alicja Kuczyńska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
08:55 - 09:40 historia 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 111 Ada Kotowicz
08:55 - 09:40 religia 12a Beata Biesek
09:50 - 10:35 plastyka 119 Aurelia Brzezińska
10:50 - 11:35 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 114 Bożena Zawadzka
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 technika 108 Piotr Buława
12:45 - 13:30 język polski 13 Marzena Marek
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 110 Małgorzata Florek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 religia 120 Beata Biesek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 zespół wyrównawczy 115 Anna Szlaga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 114 Alicja Kuczyńska
11:50 - 12:35 historia 125 Alicja Macios