Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIa

Wychowawca

Damian Sudoł

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
10:50 - 11:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
11:50 - 12:35 plastyka 119 Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 biologia 111 Ada Kotowicz
09:50 - 10:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 religia 12a Beata Biesek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 geografia 114 Bożena Zawadzka
10:50 - 11:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 110 Małgorzata Florek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
10:45 - 11:30 technika 108 Piotr Buława
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 zespół wyrównawczy 115 Anna Szlaga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 matematyka 110 Małgorzata Florek
09:50 - 10:35 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 123 Damian Sudoł
11:50 - 12:35 religia 12a Beata Biesek