Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

10 maja 2018 17:32 | Aktualności

ORTOFRAJDA 2018 !

09 maja został przeprowadzony XII Gminny Konkurs Ortograficzny "Ortofrajda" zorganizowany przez Dom Polski i Bibliotekę Publiczną w Zakrzewie. Łącznie wystartowało 58 uczniów. Reprezentowali oni PSP w Zakrzewie oraz PSP w Starej Wiśniewce. Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach. I -  to uczniowie klas III - IV, II - klas V - VI i III - klasy VII i gimnazjalne. W pierwszej kategorii nasi uczniowie zajęli I, II i III miejsce. Są to uczennice klas czwartych. W kategorii drugiej - I i II miejsce zajęły uczennice z klasy piątej, III miejsce uczennica z klasy szóstej. Wszystkie są uczennicami naszej szkoły. W kategorii trzeciej zajęliśmy II i III miejsce, na trzecim uplasowało się dwoje naszych reprezentantów. Wszystkim bardzo gratulujemy, gdyż nie od dziś wiadomo, że ortografia to niełatwa sprawa!

ORTOFRAJDA 2018