W ZAKŁADCE KOMUNIKATY ZNAJDUJE SIĘ LISTA Z WYKAZEM UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

30 kwietnia 2018 20:35 | Aktualności

ŚPIEW DOBRY NA POGODĘ I NIEPOGODĘ !

W poniedziałek 30 kwietnia został przeprowadzony w naszej szkole Szkolny Konkurs Piosenki "The voice of Zakrzewo". Wystartować w nim mógł każdy, kto czuł się na siłach i uważał, że umie śpiewać. Chętnych nie zabrakło . Zostali oni podzieleni na trzy kategorie. Pierwsza to klasy I - III, druga - klasy IV - VI i trzecia to klasa VII i gimnazjaliści. Gdy wybrańcy, których natura obdarzyła pięknym głosem, prezentowali swoje umiejętności, pozostali uczniowie kibicowali im. Specjalne, w skład którego weszli profesjonaliści, jury oceniało występujących i podejmowało decyzję o przyznaniu nagród. Nie miało ono łatwego zadania, gdyż uczestnicy wykazali się niezwykłym profesjonalizmem no i talentem. Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej, może w przyszłym roku.

ŚPIEW DOBRY NA POGODĘ I NIEPOGODĘ