Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

28 marca 2018 19:29 | Aktualności

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

28 marca odbył się w Jastrowiu Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowało w nim sześcioro uczniów, po troje w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja. Uczestnicy, nim przystąpili do zmagań konkursowych, mieli okazję zapoznać się ze sprzętem pożarniczym, jaki jest wykorzystywany do gaszenia pożarów oraz z procedurami obowiązującymi w straży. Po tej przyjemniejszej części, wzięli udział, najpierw w części pisemnej, a później w części ustnej zmagań wiedzowych. W kategorii szkół podstawowych nasz uczeń zajął II miejsce, natomiast w kategorii gimnazjów nasze uczennice zajęły odpowiedni I i II miejsce, a jeden z uczniów V. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

OTWP 2018