W ZAKŁADCE KOMUNIKATY ZNAJDUJE SIĘ LISTA Z WYKAZEM UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

21 marca 2018 18:24 | Aktualności

DZIEŃ CZARÓW I MAGII !

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny przebiegał pod hasłem "Magicznych sztuczek". Każda klasa miała za zadanie opracować kilka magicznych sztuczek i zaprezentować je uczniom naszej szkoły. Wesołym korowodem, na czele kórego niesione były Marzanny, przeszliśmy nad Jezioro Proboszczowskie, by tam w niecce zaprezentować swoje umiejętności. Całość była w ten sposób zorganizowana, że wszyscy usytuowaliśmy się na zewnątrz stolików ustawionych w duże koło. Magowie, czyli po troje przedstawicieli z każdej klasy, zajęli miejsca przed stolikami, ale wewnątrz tegoż koła. Po zaprezentowaniu sztuczek swojej klasie uczniowie przechodzili w prawą stronę, czyli do następnego stanowiska. Po upływie trzech minut ponownie zmieniali miejsce. Całość trwała tak długo, aż każda klasa powróciła do stanowiska swojej klasy. Trzeba stwierdzić, że umiejętności magików wywarły na nas duże wrażenie. Następnie, pod czujnym okiem strażaków z OSP Zakrzewo, zostały spalone Marzanny. Gdy już pożegnaliśmy zimę mogliśmy uraczyć się pysznymi kiełbaskami pieczonymi na grillu, które to zafundowała nam Rada Rodziców. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był udany bardzo mocno dziękujemy. Podziękowania należą się też wiośnie, która postanowiła uraczyć ten dzień wspaniałym błękitnym niebem i pięknym słońcem.

POŻEGNANIE Z ZIMĄ 2018