W ZAKŁADCE KOMUNIKATY ZNAJDUJE SIĘ LISTA Z WYKAZEM UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

06 marca 2018 20:25 | Aktualności

STALI SIĘ CZYTELNIKAMI !

W dniu 06 marca szkolna biblioteka zamieniła się w Krainę Baśni. Stał się to za sprawą Smerfetki, Kopciuszka, Kota w butach, Królewny Elzy i Dzwoneczka. Te baśniowe postacie uświetniły bardzo ważne wydarzenie, a mianowicie - Uroczyste pasowanie na czytelnika, do którego przystąpili uczniowie klas pierwszych. Nasi młodsi koledzy z niecierpliwością oczekiwali na ten moment, tym bardziej, że jak deklarowali poznali już wszystkie literki. Po odgadnięciu zagadek przedstawionych przez Bajkowych Gości i zapoznaniu się z zasadami wypożyczania książek, złożyli uroczyste przyrzeczenie, a następnie przystąpili do Pasowania na czytelnika szkolnej biblioteki. Po uroczystym ślubowaniu pierwszoklasiści mogli wypożyczyć wybraną książkę. Mamy nadzieję, że pokochają tę formę spędzania wolnego czasu i będą odwiedzać bibliotekę bardzo często.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2018