Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

06 grudnia 2017 20:34 | Aktualności

PRZYSZEDŁ DO NAS MIKOŁAJ !

06 grudnia jest dniem szczególnym. Odwiedza nas wtedy Mikołaj. Nie zapomniał o nas i w tym roku. Staraliśmy się na tę wizytę odpowiednio przygotować. Każdy z nas miał za zadanie przyjść do szkoły w jakimś elemencie mikołajkowym. Poza tym, już w trakcie wizyty Mikołaja, niektórzy zaprezentowali się przed nim w występie artystycznym. Chyba był zadowolony z naszych popisów, bo każdy otrzymał prezent. Nasz gość był też świadkiem losowania przez przedstawicieli klas tytułów kolęd i pastorałek. Mamy je zaprezentować w styczniu na przeglądzie, który się odbędzie w naszej szkole. W godzinach popołudniowych wszyscy chętni mogli uczestniczyć w mikołajkach gminnych.

MIKOŁAJKI 2017