W ZAKŁADCE KOMUNIKATY ZNAJDUJE SIĘ LISTA Z WYKAZEM UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

05 grudnia 2017 20:07 | Aktualności

WYCIECZKA DO PRZESZŁOŚCI ...

We wtorek 05 grudnia mieliśmy okazję przenieść się w przeszłość. Doświadczyć tego mogliśmy za sprawą odwiedzin Grupy Artystycznej "Rekonstrukto", która zaprezentowała się przed nami w pokazie historycznym pt. "Rzymskie imperium i tradycje antyku". Dzięki tej żywej lekcji historii zobaczyliśmy nie tylko jak reprezentował się ekwipunek i uzbrojenie rzymskiego wojownika, ale też niektórzy z nas wzięli  udział w pojedynku. Bardzo ciekawiło nas jak wyglądały i do czego służyły narzędzia tortur stosowane w tamtych czasach. Poza tym mogliśmy z bliska przyjrzeć się broni, jakiej używano w czasach antyku.

WYCIECZKA DO PRZESZŁOŚCI