27 października 2017 18:08 | Aktualności

NASI NAJMŁODSI ŚLUBUJĄ !

26 października uczniowie klas pierwszych ślubowali być pilnymi i wzorowymi uczniami, należycie wypełniać obowiązki ucznia oraz pomagać słabszym i młodszym. Akt ślubowania odbył się w obecności najbliższych, a więc rodziców i dziadków. Na uroczystości obecni również byli wójt Henryk Dobrosielski, przedstawicieli rady rodziców, przedszkolaki z zakrzewskiego przedszkola oraz uczniowie klas drugich i trzecich. Jednak, nim doszło do złożenia ślubowani musieli oni wykazać się wiedzą na temat patrona szkoły oraz szkolnego życia. Ponieważ wszyscy wykazali się bardzo dużą wiedzą na w/w tematy, dlatego mogli przystąpić do pasowania, którego dokonała pani dyrektor oraz ślubowania. Po tym ważnym ceremoniale przybyli goście obdarowali naszych najmłodszych kolegów prezentami, życzac im dużo dobrego na szkolnej drodze życia.

PASOWANIE KLAS I