PLANY LEKCJI ZNAJDUJĄCE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY NIE SĄ AKTUALNE !::DNIA 26 WRZEŚNIA 2018 ROKU O GODZ. 17.00 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE RODZICÓW! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

16 października 2017 20:07 | Aktualności

BILIŚMY REKORD !

W dniu 16 października braliśmy udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej organizowanym przez WOŚP. Skąd ta data ? Otóż właśnie tego dnia obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Celem akcji jest promowanie wśród młodzieży i dzieci nauki pierwszej pomocy. W bieżącym roku wsparli nas również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Starej Wiśniewce. Poza tym po akcji również uczniowie z klas I - III też nabywali umiejętności ratowania życie poprzez resuscytację krążeniowo - oddechową. Wszak chodzi o to, aby umieć nieść pomoc ludziom potrzebującym i dlatego jesteśmy dumni z tego, że nasze umiejętności są coraz większe i mamy nadzieję, iż dzięki nim niejedno życie ludzkie zostanie uratowane.

BICIE REKORDU