W ZAKŁADCE KOMUNIKATY ZNAJDUJE SIĘ LISTA Z WYKAZEM UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

22 września 2017 19:15 | Aktualności

ŻEGNAMY LATO - WITAMY JESIEŃ !

W czwartek 21 września uczniowie klas piątych udali się spacerem, przez Drożyska Wielkie, w stronę jeziora Łączyn, aby tam w urokliwym miejscu zwanym "Pod dębem" spędzić przyjemnie czas. Ranek tego dnia był mglisty - nadchodząca jesień dawała o sobie znać, jednak później zaczęło się przejaśniać - kończące się lato nie zamierzało jeszcze odpuszczać. Piątoklasiści jednak szybko rozpalili ognisko i skupili  się na pieczeniu kiełbasek i kartofelków. Gdy wszyscy się pożywili, chłopcy skupili się na swojej ulubionej grze, czyli piłce nożnej, natomiast dziewczyny grały w badmintona, zbierały grzyby w pobliskim lesie, grzały się przy ognisku prowadząc ciekawe rozmowy na różne tematy. Dzień ten okazał się bardzo przyjemny i wszyscy zgodnie stwierdzili, że jeszcze to miejsce odwiedzą.

WITAMY JESIEŃ