Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa IIIaG

Wychowawca

Aurelia Brzezińska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 matematyka 110 Małgorzata Florek
09:50 - 10:35 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
10:50 - 11:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
11:50 - 12:35 plastyka 14h Aurelia Brzezińska
muzyka 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 język polski 123 Beata Slotała
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne Ada Kotowicz
zespół wyrównawczy 120 Dominik Kaper

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 120 Beata Biesek
08:55 - 09:40 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
09:50 - 10:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
10:50 - 11:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 język polski 123 Beata Slotała
13:40 - 14:25 historia 125 Alicja Macios

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 WOS 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 język niemiecki gr.I 16h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
10:50 - 11:35 język polski 115 Anna Szlaga
11:50 - 12:35 fizyka 120 Dominik Kaper
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
10:50 - 11:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
11:50 - 12:35 religia 120 Beata Biesek
12:45 - 13:30 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Damian Sudoł

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 123 Beata Slotała
08:55 - 09:40 język polski 123 Beata Slotała
09:50 - 10:35 biologia 111 Ada Kotowicz
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 14h Aurelia Brzezińska
11:50 - 12:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 edukacja dla bezpieczeństwa 117 Beata Westphal
13:40 - 14:25 WDŻ Alina Groszczyk