Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa IIbG

Wychowawca

Olga Bermes

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 111 Kamila Skrentna
08:55 - 09:40 historia 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 język polski 123 Beata Slotała
10:45 - 11:30 język niemiecki gr.I 114 Edyta Kuczyńska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
11:50 - 12:35 biologia 117 Ada Kotowicz
12:45 - 13:30 matematyka 110 Małgorzata Florek
13:40 - 14:25 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 111 Ada Kotowicz
08:55 - 09:40 fizyka 120 Dominik Kaper
09:50 - 10:35 język niemiecki gr.I 114 Edyta Kuczyńska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
10:45 - 11:30 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 114 Edyta Kuczyńska
11:50 - 12:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne Damian Sudoł
13:40 - 14:25 zajęcia artystyczne 108 Piotr Buława

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język polski 123 Beata Slotała
09:50 - 10:35 język polski 123 Beata Slotała
10:45 - 11:30 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 114 Edyta Kuczyńska
11:50 - 12:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne Damian Sudoł
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne Damian Sudoł

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 język polski 123 Beata Slotała
09:50 - 10:35 religia 117 Anna Orylska
10:45 - 11:30 język niemiecki gr.I 114 Edyta Kuczyńska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
11:50 - 12:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
12:45 - 13:30 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 114 Edyta Kuczyńska
13:40 - 14:25 WOS 125 Alicja Macios
14:30 - 15:15 etyka 125 Alicja Macios

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
08:55 - 09:40 religia 120 Anna Orylska
09:50 - 10:35 język polski 123 Beata Slotała
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 16h Olga Bermes
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne Damian Sudoł
12:45 - 13:30 fizyka 120 Dominik Kaper
13:40 - 14:25 etyka 125 Alicja Macios