Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa IIaG

Wychowawca

Aurelia Brzezińska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
08:55 - 09:40 język polski 123 Beata Slotała
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców Ada Kotowicz
10:45 - 11:30 matematyka 110 Małgorzata Florek
11:50 - 12:35 chemia 111 Kamila Skrentna
12:45 - 13:30 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
13:40 - 14:25 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
09:50 - 10:35 język polski 123 Beata Slotała
10:45 - 11:30 język polski 123 Beata Slotała
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców Ada Kotowicz
12:45 - 13:30 matematyka 110 Małgorzata Florek
13:40 - 14:25 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
08:55 - 09:40 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
09:50 - 10:35 biologia 111 Ada Kotowicz
10:45 - 11:30 religia 120 Anna Orylska
11:50 - 12:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
12:45 - 13:30 zajęcia artystyczne 108 Piotr Buława
13:40 - 14:25 matematyka 110 Małgorzata Florek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II Olga Bermes
08:55 - 09:40 fizyka 120 Dominik Kaper
09:50 - 10:35 język polski 123 Beata Slotała
10:45 - 11:30 WOS 125 Alicja Macios
11:50 - 12:35 religia 123 Anna Orylska
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców Ada Kotowicz
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców Ada Kotowicz
14:30 - 15:15 etyka 125 Alicja Macios

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 język polski 123 Beata Slotała
09:50 - 10:35 biologia 111 Ada Kotowicz
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 14h Aurelia Brzezińska
11:50 - 12:35 fizyka 120 Dominik Kaper
12:45 - 13:30 historia 125 Alicja Macios
13:40 - 14:25 etyka 125 Alicja Macios