Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIIa

Wychowawca

Beata Westphal

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 114 Edyta Kuczyńska
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 informatyka 01 Ireneusz Cierniak
10:45 - 11:30 język angielski 16h Olga Bermes
11:50 - 12:35 język polski 115 Anna Szlaga
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 16h Olga Bermes
08:55 - 09:40 język polski 115 Anna Szlaga
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
12:45 - 13:30 religia 120 Beata Biesek
13:40 - 14:25 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
14:30 - 15:15 zespół wyrównawczy 125 Alicja Macios

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 fizyka 120 Dominik Kaper
09:50 - 10:35 matematyka 12 Maria Jar
10:50 - 11:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
11:50 - 12:35 biologia 111 Ada Kotowicz
12:45 - 13:30 język niemiecki 114 Edyta Kuczyńska
13:40 - 14:25 plastyka 119 Bernadeta Cieślik

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 111 Katarzyna Kołodziej
08:55 - 09:40 matematyka 12 Maria Jar
09:50 - 10:35 język polski 115 Anna Szlaga
10:50 - 11:35 język polski 115 Anna Szlaga
11:50 - 12:35 język angielski 16h Olga Bermes
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne dziewcząt hala gimnastyczna Beata Westphal
wychowanie fizyczne chłopców hala gimnastyczna Ada Kotowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język niemiecki 114 Edyta Kuczyńska
technika 108 Piotr Buława
09:50 - 10:35 język polski 115 Anna Szlaga
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 117 Beata Westphal
11:50 - 12:35 biologia 111 Ada Kotowicz
12:45 - 13:30 fizyka 120 Dominik Kaper
13:40 - 14:25 religia 123 Beata Biesek