Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VII

Wychowawca

Ada Kotowicz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 120 Dominik Kaper
08:55 - 09:40 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
09:50 - 10:35 chemia 111 Kamila Skrentna
10:45 - 11:30 historia 125 Alicja Macios
11:50 - 12:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
12:45 - 13:30 matematyka 12 Maria Jar
13:40 - 14:25 język polski 115 Anna Szlaga

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
08:55 - 09:40 język polski 115 Anna Szlaga
09:50 - 10:35 język polski 115 Anna Szlaga
10:45 - 11:30 biologia 111 Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 geografia 114 Edyta Kuczyńska
13:40 - 14:25 plastyka 119 Bernadeta Cieślik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
08:55 - 09:40 biologia 111 Ada Kotowicz
09:50 - 10:35 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
10:45 - 11:30 matematyka 12 Maria Jar
11:50 - 12:35 religia 120 Anna Orylska
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne gr. I Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne gr. II Alicja Matuszak
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne gr. I Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne gr. II Alicja Matuszak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 120 Dominik Kaper
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne gr. I Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne gr. II Alicja Matuszak
09:50 - 10:35 język niemiecki gr.I 14h Aurelia Brzezińska
język angielski gr. II 16h Olga Bermes
10:45 - 11:30 chemia 111 Kamila Skrentna
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
13:40 - 14:25 język polski 115 Anna Szlaga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 125 Alicja Macios
08:55 - 09:40 język polski 115 Anna Szlaga
09:50 - 10:35 język angielski gr. I 16h Olga Bermes
język niemiecki gr.II 14h Aurelia Brzezińska
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 111 Ada Kotowicz
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne gr. I Ada Kotowicz
wychowanie fizyczne gr. II Alicja Matuszak
12:45 - 13:30 religia 123 Anna Orylska