Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa VIb

Wychowawca

Piotr Buława

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 język angielski 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:50 - 11:35 przyroda 117 Beata Westphal
11:50 - 12:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
12:45 - 13:30 zajęcia komputerowe 01 Ireneusz Cierniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:50 - 11:35 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
11:50 - 12:35 religia 120 Beata Biesek
12:45 - 13:30 zajęcia techniczne 108 Piotr Buława
13:40 - 14:25 plastyka 119 Bernadeta Cieślik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 13 Marzena Marek
08:55 - 09:40 język angielski 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
10:50 - 11:35 przyroda 117 Beata Westphal
11:50 - 12:35 historia 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 matematyka 110 Małgorzata Florek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:50 - 11:35 język angielski 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
11:50 - 12:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
12:45 - 13:30 religia 120 Beata Biesek
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 01 Ireneusz Cierniak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 przyroda 117 Beata Westphal
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł