Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa Vb

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 biologia 111 Ada Kotowicz
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 język polski 13 Marzena Marek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 12 Maria Jar
08:55 - 09:40 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
09:50 - 10:35 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
10:50 - 11:35 historia 125 Alicja Macios
11:50 - 12:35 technika 108 Piotr Buława
12:45 - 13:30 plastyka 119 Bernadeta Cieślik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 12a Joanna Falba
08:55 - 09:40 geografia 114 Edyta Kuczyńska
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:50 - 11:35 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 01 Ireneusz Cierniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 historia 125 Alicja Macios
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 matematyka 12 Maria Jar
12:45 - 13:30 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
13:40 - 14:25 WDŻ Alina Groszczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 religia 12a Joanna Falba
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Kuczyńska
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
10:50 - 11:35 zajęcia z wychowawcą 12 Alicja Kuczyńska
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek