Uwaga ! 24 października o godz. 17.00 odbędzie się dyżur pedagogiczny. Serdecznie zapraszamy !

Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa Va

Wychowawca

Marzena Marek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
09:50 - 10:35 biologia 111 Ada Kotowicz
10:50 - 11:35 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 historia 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 technika 108 Piotr Buława
10:50 - 11:35 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 matematyka 110 Małgorzata Florek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 matematyka 110 Małgorzata Florek
09:50 - 10:35 geografia 114 Edyta Kuczyńska
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 religia 12a Joanna Falba
13:40 - 14:25 zespół wyrównawczy 01 Ireneusz Cierniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 historia 125 Alicja Macios
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
10:45 - 11:30 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
12:45 - 13:30 język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 12a Joanna Falba
08:55 - 09:40 matematyka 110 Małgorzata Florek
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 123 Damian Sudoł
11:50 - 12:35 plastyka 119 Bernadeta Cieślik