Publiczna Szkoła Podstawowa - Klasa IVa

Wychowawca

Damian Sudoł

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 110 Małgorzata Florek
08:55 - 09:40 informatyka gr.I 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:45 - 11:30 plastyka 119 Bernadeta Cieślik
11:50 - 12:35 muzyka 14h Aurelia Brzezińska
12:45 - 13:30 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 język polski 13 Marzena Marek
09:50 - 10:35 matematyka 110 Małgorzata Florek
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
12:45 - 13:30 religia 13 Joanna Falba

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
08:55 - 09:40 przyroda 117 Beata Westphal
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
10:45 - 11:30 język polski 13 Marzena Marek
11:50 - 12:35 język polski 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 etyka 108 Joanna Zdrenka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 technika 108 Piotr Buława
08:55 - 09:40 matematyka 110 Małgorzata Florek
09:50 - 10:35 język polski 13 Marzena Marek
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne dziewcząt sala gimnastyczna Alicja Matuszak
wychowanie fizyczne chłopców sala gimnastyczna Damian Sudoł
11:50 - 12:35 historia 13 Marzena Marek
12:45 - 13:30 etyka 108 Joanna Zdrenka
język angielski gr. II 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 117 Joanna Falba
08:55 - 09:40 przyroda 117 Beata Westphal
09:50 - 10:35 informatyka gr.II 01 Ireneusz Cierniak
język angielski gr. I 10 Agata Małkiewicz - Zdrenka
10:45 - 11:30 zajęcia z wychowawcą 114 Damian Sudoł
11:50 - 12:35 matematyka 110 Małgorzata Florek